tr
İstanbol Nakliyat 05323547409
tr
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat 05436041841 İstanbul Evden Eve Nakliyat Asansörlü Evden Eve Taşıma Hizmetlerini Güvenilir Deneyimli Elemanlarımız Sayesinde Çok Titizlik İçerisinde Yapıyoruz
hemen ara

EŞYA AMBALAJLAMA

Anasayfa » EŞYA AMBALAJLAMA

Eşya Ambalajlama
Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. İstanbul Evden Eve taşıma tarafınca görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

İstanbul Evden Eve nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleiştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.Ambalajlamada; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre çeşitli ebatlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bolca oranda kağıt kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır. Eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması, mobilyalarınızın ve cam eşyalarınızın güvenli olarak yerine ulaşabilmesi için lüzumlu olan tüm sargı işleri ve her türlü mobilyanızın montesi ve demontesi uzman kadrolarımızla yapılmaktadır

.

İstanbul Eve nakliyat’ın uzman ve tecrübeli personelleri, özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek paketler ve taşıdıkları yerde yine birleştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında oluşabilecek hasar durumu sıfıra indirilmektedir.Bizimle mail, biçim veya telefon kanalıyla irtibata geçerek talebinizi ilettiğinizde, Ekspertiz ekibimiz derhal görevlendirilerek, sizin için uygun süre diliminde taşıma adresinde lüzumlu incelemeyi yapacaktır. Ücretsiz ekspertiz incelememizin akabinde tarafınıza sözlü yada yazılı olarak ileteceğimiz teklifimizi pozitif bulmanız halinde, karşılıklı sözleşme ile araç ve taşıma planlamanız yapılacak, günü ve saati geldiğinde eşyalarınızın nakliye işlemi sorunsuzca gerçekleşecektir.

Open chat
İstanbol Nakliyat Ev-Ofis Taşıma Depolama Hizmetleri ile İletişime Geçtiğiniz İçin Teşekkürler! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.?