tr
İstanbol Nakliyat 05323547409
tr
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat 05436041841 İstanbul Evden Eve Nakliyat Asansörlü Evden Eve Taşıma Hizmetlerini Güvenilir Deneyimli Elemanlarımız Sayesinde Çok Titizlik İçerisinde Yapıyoruz
hemen ara

İstanbul Asansörlü Nakliye Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliye Fiyatları

İstanbul Asansörlü Nakliye Fiyatları

Eskiden yüksek katlı binalardan taşınmak veya yüksek katlı binalara taşınmak oldukça güç oluyordu. Bina sakinlerinin kullandığı asansöre her zaman izin verilmiyordu bu durumda insan gücüyle merdiven inip çıkarılarak yapılmaya çalışıyordu. Bu da fiziksel olumsuzluklar dışında eşyalarınızın da hasar görmesine sebep oluyordu. Komşularınızı rahatsız ediyor olmak da bu sürecin zorlukları arasında yer alıyordu. Artık günümüz teknolojisi ile böyle taşınmalar geride kalarak gelişen nakliye firmaları yeni uygun istanbul asansörlü nakliye fiyatları  karşılığı bu gibi yöntemler kullanmaya başladı.

Asansörlü Taşımacılık Avantajları

İstanbul bölgesinde asansörlü taşıma;

  • Zamandan tasarruf sağlar,
  • Müşteri için ciddi kolaylık sağlar,
  • Binaya, bina sakinlerine huzursuzluk ve zarar vermeden taşınma olanağı sağlar.
  • Eşyaların hasar görme riskini azaltır.

Siz de bu gibi avantajlardan uygun asansörlü nakliye fiyatları ile yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Nakliye Fiyatları Nelere Bağlıdır?

İstanbul bölgesinde asansörlü nakliye yöntemini benimseyen uzman firmalar insanların yüksek katlardan taşınma işlemlerinde çektiği sıkıntılarına bir çözüm getirdi.  Asansörlü taşınma yapılması ve asansörlü nakliye fiyatları belirlenmesi için asansörün kurulacağı alanın belirlenmesi çok önemlidir. Bunun için firma yetkilileri gelerek tespit yapar veya detaylı bir şekilde firmaya fotoğraflar göndermeniz gerekir. İstanbul’da sansör sisteminin kurulması için evinizde uygun pencere veya balkon olması gerekir.

Pimapen balkonlardan ya da dar pencerelerden koltuk gibi büyük eşyalarınızın geçişi zor olduğu için asansörlü sistem kurulması her zaman mümkün olmayabilir. Bazen de bina çevresindeki bir ağaç, bir elektrik direği veya kablolar olması da asansör sisteminin kurulmasına engeldir. Bütün bunların önceden tespit edilmesi, asansör sisteminin geldikten sonra kurulamıyor olmasına engel olurken ekstra maliyet çıkarmayı da engeller.

Asansörlü nakliye fiyatları bilgisini taşınacak eşyanın hangi yükseklikteki kata çıkarılacağı veya nereden indirileceği, taşınacak olan mesafeye asansörlü sistem aracının gelişi ve gidişi (ki bu benzin fiyatıyla doğru orantılıdır) etkiler. Örneğin; siz 6.kata taşınmak isterken bir başka müşteri 16. kata taşınıyor olabilir bu da fiyat farkı doğurur. Türkiye’de şimdilik henüz en çok 25.kata kadar asansörlü taşıma yapılabilmektedir. Bunun üzeri katlar için zaten eşyanızın güvenliği için asansörlü taşıma tavsiye edilmemektedir.

 

22 Mayıs 2022
İstanbul Asansörlü Nakliye Fiyatları için yorumlar kapalı
125 görüntülenme
Open chat
İstanbol Nakliyat Ev-Ofis Taşıma Depolama Hizmetleri ile İletişime Geçtiğiniz İçin Teşekkürler! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.?